W pełni naturalny preparat odkryty przez Syberyjskich naukowców - powoduje stalową erekcję bez względu na wiek, schorzenia czy tryb życia! Młodzieńczy wigor w każdym wieku i twarda erekcja nawet kilka razy dziennie!

To nie pierwsze wielkie odkrycie wynalezione przez przypadek. Działanie syberyjskiej formuły jest jednak potwierdzone klinicznie, a wyniki badań są jednoznaczne: brak erekcji przestaje być problemem! To wynalazek, który pozwolił tysiącom Panów odetchnąć z ulgą i odzyskać w pełni sprawność seksualną.

Wyniki wnikliwych testów zaskoczyły samego autora superformuły - Andrieja Jarowienko. Okazało się bowiem, że regularne stosowanie opatentowanej przez niego formuły, może powiększyć i pogrubić penisa nawet o 25% przy jednoczesnym wzmocnieniu wzwodu i poprawieniu twardości narządu o 56%, ogromnie zwiększając libido i przedłużając pełną gotowość do stosunku o 67%.

Pełni sił witalnych
  • Pragniesz osiągnąć młodzieńczą erekcję i wrócić do pełni sił witalnych?
  • Chcesz odzyskać swoje zdolności seksualne sprzed kilkunastu lat?
  • Bez względu na to, czy masz lat 30, czy 50 lub nawet.. 80 lat - zawsze będziesz mógł stanąć na wysokości zadania i zadowolić swoją partnerkę tak, jak nigdy wcześniej!

Nie zastanawiaj się dłużej! Nie czekaj, aż Twoje życie seksualne zaniknie na zawsze i pozostanie tylko wspomnieniem! Sięgnij po ten wyjątkowo skuteczny preparat, odzyskaj młodzieńczą witalność i wróć do gry!

Aby potwierdzić działanie formuły, zapytaliśmy o zdanie Marcela Koniuszko - Polskiego Specjalistę ds. Urologii, który pracował z Instytutami Zdrowia na całym świecie:

„Zawsze jestem sceptycznie nastawiony do tych wszystkich wynalazków i zanim coś ocenię, spędzam długie godziny na szczegółowych badaniach, mających potwierdzić skuteczność i - przede wszystkim - bezpieczeństwo każdego preparatu. Tym razem jestem przekonany, formuła Andrieja Jarowienko działa, a wszystko za sprawą naturalnych molekuł używanych w medycynie od wielu lat. Całym sekretem jest wykorzystanie zbawiennej dla organizmu mężczyzny L-Argininy, która wydobyta w ten specjalistyczny sposób, działa cuda i pozwala zadbać nie tylko o potencję, ale cały organizm mężczyzny. Zadziwiający może być fakt, że nigdy wcześniej nie kojarzono L-Argininy ze stalowym wzwodem. Sęk tkwi jednak w sposobie wydobycia i połączenia molekularnego tego składnika. Jestem zaszokowany, że w tak prosty sposób można było wynaleźć coś tak skutecznego. Świadczy to o bezpieczeństwie produktu. Jeżeli chodzi o efekty stosowania kuracji - według moich badań pierwsze efekty można zauważyć już po 3 dniach brania kapsułek. To odkrycie na skalę światową.”

To wszystko za sprawą natury!

Unikatowa formuła Potenfixu uderza bezpośrednio w źródło problemu, L-Arginina zawarta w preparacie zwiększa światło tętnicze w penisie, dzięki czemu umożliwia twarde erekcje i powiększa narząd nawet o 25%. Ponadto, kapsułki przebadane klinicznie sa w 100% bezpieczne i opóźniają starzenie się układu rozrodczego mężczyzn, a co za tym idzie, działa przez wiele lat po ukończeniu kuracji.

To pewne - produkt nr. 1 na rynku!

Te liczby mówią same za siebie:

  • 25% większy i grubszy penis!
  • 56% twardszy wzwód!
  • 67% dłuższa gotowość do stosunku!
  • 50% większa satysfakcja z seksu!
  • 50% większe libido!

Jesteś gotowy zawsze kiedy chcesz! Sprostasz zadaniu zawsze, nawet z partnerką o wiele lat młodszą!

Bez względu na wiek mężczyzny - specjalna formuła z alternatywnie pozyskaną L-Argininą, zapewnia ciągłą gotowość na seks i sprawia, że uzyskanie pełnej, twardej erekcji nie jest już problemem. Nie ważne czy masz lat 30, czy 70 - zawsze masz chęci, siłę i możliwości by zaspokoić nawet najbardziej wymagającą partnerkę, a wszystko za sprawą naturalnych, pozyskiwanych z roślin składników. Bez rakotwórczej, niebezpiecznej dla serca chemii i sztucznych wspomagaczy.

Potenfix

Ten niezwykle skuteczny środek został wprowadzony na polski rynek na początku tego roku i już pomógł ponad 30 tys. mężczyzn. Mimo, że formuła jest w pełni naturalna, pozyskanie wszystkich składników produktu i przebadanie ich w laboratoriach na całym świecie jest niezwykle kosztowne. Tylko teraz, aż do wyczerpania zapasów, możesz skorzystać refundacji i zdobyć preparat aż 70% taniej. To jedyna taka okazja, by szybko, zdrowo i tanio pozbyć się zaburzeń erekcji.

Uwaga: Preparat zamówisz bez recepty. Nie musisz iść na krępującą wizytę lekarską, a produkt dostaniesz w dyskretnej przesyłce kurierskiej. Nikt poza Tobą nie będzie wiedział, co znajduje się w opakowaniu.

Zanim odbierzesz paczkę, skontaktuje się z Tobą dostawca, dzięki czemu będziesz mógł ustalić miejsce i godzinę odbioru paczki tak, aby nikt nie dowiedział się o Twoim wstydliwym problemie.