PILNE: „To, że znów widzę, zawdzięczam córce!” Pokonała problemy ze wzrokiem stosując…

Nowa profesjonalna kuracja może poprawić wzrok milionów Polaków

16 kwietnia 2018

P ani Ewa (48 l.) niedowidziała od kilku lat. Wraz z utratą wzroku traciła chęć do życia i pogodę ducha. Z dnia na dzień była coraz bardziej zmęczona i rozdrażniona. Tylko krok dzielił ją do depresji. Od cierpienia uratowała ją córka.

Nigdy nie zapomnę Ilonce co dla mnie zrobiła!

W Polsce co druga osoba w wieku 29–94 lat ma poważne problemy ze wzrokiem. Wśród nich aż 4 na 10 w zasadzie nie może przeczytać etykiety na produktach bez okularów, ale ukrywa ten problem przed bliskimi. Statystyki są zatrważające: 50% ludzi cierpiących na problemy ze wzrokiem nic z nimi nie robi, uważając, że nie ma na nie sposobu. W efekcie ludzie dotknięci wadą izolują się, przestają wychodzić z domu i mają problemy w pracy. Większość z nich zaczyna podjadać w nocy lub sięga po alkohol i papierosy.

Myślałam, że już nigdy nie będę normalnie widzieć. Byłam wykończona

Córka, zięć i wnuki starali się jak mogli. A ja w sklepie przyglądałam się etykietom produktów, ale… nic nie mogłam rozczytać. Nieraz kupiłam przeterminowane jogurty czy sery. Byłam wykończona. Zaczęły się problemy w pracy. Nie widziałam małej czcionki na dokumentach i wysyłałam nieprawidłowe umowy do klientów. Córka nie mogła patrzeć na to, że powoli zbliżam się ku depresji. A ja kupiłam kilkanaście par okularów i w każdych widziałam tak samo źle! Wolałam już niedowidzieć niż wydawać kolejne setki złotych u okulisty – opowiada.

Tak naprawdę wszystko zawdzięczam mojej ukochanej córce, która pracuje jako dyrektor w renomowanym domu opieki w Norwegii, w małej miejscowości pod Oslo.

- Czego tam nie ma! Baseny, masaże, zabiegi, nowoczesne terapie – na wszystko! Ilonka [córka pani Ewy] poruszyła niebo i ziemię, żeby pomóc mi uporać się wadą wzroku. Norwescy emeryci nie mają takich problemów bo stosują regularne jeden preparat. Ilonka przyszła do mnie któregoś dnia i mówi:
"Wiesz, Mamo, nasi pacjenci w Norwegii dostają taką naturalną kurację w kapsułkach, po której mają dobry wzrok. A wiesz jak wzrok jest ważny. Przywiozę Ci ją!". Uśmiechnęłam się, no bo gdzie tam jakieś tam roślinki pomogą, jak nie pomógł sam lekarz, taki specjalista. Ale Ilonka jest uparta i kupiła mi tę kurację. Nie chciałam jej robić przykrości, więc brałam: 2 kapsułki dziennie. Mój lekarz powiedział, że to na pewno mi nie zaszkodzi, no i pewnie nie pomoże…

Teraz wiem, że to dzięki OptiGold poprawiłam wzrok!

– Kurację rozpoczęłam w styczniu. Po kilku dniach zorientowałam się, że widzę ostrzej i bez tych rozmazanych literek. Bez problemu dostrzegałam numer nadjeżdżającego autobusu. Nie musiałam już pytać ludzi na przystanku czy to linia 17 na moje osiedle. Myślę sobie: cuda się nie zdarzają, może mi się zdaje?… Ale tak już zostało! W sklepie czytałam najmniejsze etykiety, z łatwością sprawdzałam datę przydatności nawet na małych kubeczkach! Och! Jaka ja byłam szczęśliwa! Nie wyobrażacie sobie, jakie to uczucie znów widzieć. Każdy dzień zaczynałam z uśmiechem.

Podziękowałam córce i zaczęłam płakać ze szczęścia

Pani Ewa po kuracji stała się inną osobą: radosną, pełną energii. Wzrok znacznie się poprawił a okulary już nie były potrzebne. Dostała nawet awans w pracy! Rodzina pani Ewy osłupiała z wrażenia – nie mogli się nadziwić jak to Pani Ewa teraz dużo czyta. Od zawsze kochała książki o zwierzętach oraz romanse. Fakty są takie, że dzięki tej kuracji pani Ewa widzi lepiej niż kiedykolwiek. I potwierdzają to wszyscy stosujący OptiGold.

Kuracja o której mowa nosi nazwę OptiGold i zawiera naturalne składniki, które silnie pobudzają nerwy odpowiedzialne za wzrok, regenerują spojówkę i wspierają procesy naprawcze wzroku – aby usunąć szkody, które wyrządziły organizmowi lata niedowidzenia. Dodatkowo badania wykazały, że substancje te są w 100% naturalne i bezpieczne.

Norweska kuracja na wzrok jest od niedawna dostępna również w Polsce. Z tego powodu mamy wyjątkową promocję dla Czytelników naszego portalu: z poniższego linka można otrzymać OptiGold za udział w klubie rabatowym ze zniżką o 153 zł taniej. Specjalna oferta będzie ważna do końca dnia dzisiejszego.

Potwierdzona skuteczność i bezpieczeństwo
 • 90% pacjentów potwierdza, że OptiGold 4-krotnie poprawił ich wzrok
 • 98% pacjentów pozbyło się nerwowości i stresu towarzyszących niedowidzeniu zaparcia
 • 100% pacjentów poleca kurację OptiGold wszystkim mającym problem ze wzrokiem

Komentarze
Liczba komentarzy: 824
Dodaj komentarz
 • 4
  Maria Piniewicz · · Najbardziej aktywny komentator

  Próbował ktoś??

  Odpowiedz · 34 · Obserwuj post · 4 godziny temu
 • 2

  Witam. Mam 27 lat i naprawdę duży problem ze wzrokiem. Z rozczuleniem wspominam lata, kiedy czytałam tony książek. Czy komuś to pomogło? Niech napisze ktoś, kto to stosował pls!!!

  Odpowiedz · 24 · Obserwuj post · 2 godziny temu
 • 4
  Krzysiek Lis · · Najbardziej aktywny komentator

  Ja OPTIgold stosuję regularnie już od 3 tygodni. I mogę powiedzieć, że to najlepsze co mnie spotkało. Super widzę i nie czuje się tak zagubiony prowadząc auto, bo w końcu dobrze widzę. Wystarczą dwie kapsułki dziennie. Takie to proste.

  Odpowiedz · 34 · Obserwuj post · 4 godziny temu
 • 3
  Lena Jasińska · · Najbardziej aktywny komentator

  Nie chce mi się w to wierzyć. Z wiekiem masz problemy ze wzrokiem, taki los. Nie cofniesz wieku. Tak samo nie będziesz spał jak dawniej. No chyba że po drogich operacjach, ale kto ma na to kilkanaście tysięcy złotych. Jeśli mi potwierdzicie, że Optigold działa to ok… spróbuję… ale inaczej to nie

  Odpowiedz · 13 · Obserwuj post · 4 godziny temu
 • 4
  Anna Mordek · · Najbardziej aktywny komentator

  słyszałam że te kapsułki rzeczywiście poprawiają wzrok, jak się je regularnie stosuje. Ale sama nie próbowałam. Moja siostra stosuje i chwali, pracuje w laboratorium

  Odpowiedz · 34 · Obserwuj post · 4 godziny temu
 • 4
  Ela Krupa · · Najbardziej aktywny komentator

  Sądząc po tym, co jest w tytule, myślałam, że to kolejne niestworzone historie. I przyjemnie się zaskoczyłam. Bardzo ciekawe, czy rzeczywiście tak to działa. Ktoś próbował?

  Odpowiedz · 34 · Obserwuj post · 4 godziny temu
 • mój tata (66 lat) to stosuje i rzeczywiście u niego widać poprawę ze wzrokiem. U starych ludzi bardziej to widać, ale myślę, że u wszystkich pomoże.

  Odpowiedz · 3 · Obserwuj post · 28 minut temu
 • 4
  Katarzyna Pawlusiewicz · · Najbardziej aktywny komentator

  To wcale nie jest takie drogie. A że działa... mogę zaświadczyć własnym przypadkiem... W końcu widzę i mogę rozczytać nawet drobne druczki jak sprawdzam klasówki moich uczniów

  Odpowiedz · 34 · Obserwuj post · 4 godziny temu
 • 6
  Paulina ZIelińska · · Właśnie odebrałem przesyłkę, bardzo solidne opakowanie, to chyba produkt z wyższej półki

  Ale ludzie, błagam, mówcie konkretniej! Mam 32 lata i NIE WIDZĘ! Okulary nic nie dają

  Odpowiedz · 10 · Obserwuj post · 12 godzin temu
 • 5
  Magda Nicoń · · Najbardziej aktywny komentator

  Stosuję te kasułki od 2 tygodni i jak na razie efekty są doskonałe. Naprawdę czuję, jakbym wrocila do żywych. Ale nasz świat jest piękny, ile kolorów i barw!

  Odpowiedz · 2 · Obserwuj post · 7 godzin minut temu
 • 4
  Marta Sikora · · Najbardziej aktywny komentator

  Niestety nie mogę pochwalić się długoterminowymi wynikami, poniewaz stosuję preparat dopiero od 1 tygodnia, ale nie uwierzycie, w ciągu pierwszych 7 dni pozbyłam problemów z widzeniem, bólu głowy i nerwowości :)

  Odpowiedz · 34 · Obserwuj post · 4 godziny temu
Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.