Promocja

Specjaliści urolodzy zaskoczeni szybkością działania nowej metody na nietrzymanie moczu (NTM). Likwiduje problem w 4 tygodnie!

Pani Małgorzata Adamska jest jedną z setek osób, które pozbyły się problemu nietrzymania moczu bez operacji i bolesnych zabiegów stosując tylko tę jedną metodę.

Małgorzata Admska

Nowa metoda pozwoliła w 30 dni 7-krotnie poprawić napięcie mięśni pęcherza oraz zmniejszyć wizyty w toalecie o 87,6%. Nie tylko działa szybko i skutecznie. Jest do tego w pełni bezpieczna dla zdrowia, a jej zastosowanie nie wymaga szczególnej wiedzy. W klinicznie kontrolowanych testach naukowych badacze potwierdzili skuteczność nowego sposobu i odkryli, co powoduje tak szybkie usuwanie problemu nietrzymania moczu i infekcji dróg moczowych.

Doświadczeni specjaliści z Warszawy patrzyli na swoich pacjentów z rosnącym zdziwieniem. Nigdy czegoś takiego nie widzieli. Pacjenci po tygodniu od zastosowania metody na nietrzymanie moczu (NTM) zmniejszyli nadwrażliwość pęcherza 4-krotnie oraz wzmocnili mięśnie dna miednicy o 50%. Tajemnicę działania tej metody odkryto dopiero po przeprowadzeniu dogłębnych testów na Stanowym Laboratorium Klinicznym w New Mexico, USA.

Nowa terapia na nietrzymanie moczu (NTM) została stworzona w oparciu o odkryte w amerykańskiej Dolinie Krzemowej składniki. Ich działanie jest ponadprzeciętne i wielopłaszczyznowe. Automatycznie i natychmiastowo dostosowują się one do pęcherza konkretniej osoby. Aktywują rejony w miednicy odpowiedzialne za napięcie mięśni, sprawiają, że stają się bardziej czułe i znacznie wpływają na zmniejszenie nadwrażliwości pęcherza. Dodatkowo zmniejszają uczucie parcia i pełnego pęcherza, likwidują infekcje oraz korzystnie wpływają na libido. To dlatego likwidacja problemu nietrzymania moczu jest taka prosta i efektywna.

Tymi skutecznymi składnikami są wykorzystywane w medycynie komórkowej ekstrakty z nasion dyni oraz soi z 40% zawartością izoflawonów. W odróżnieniu od dostępnych tabletek pozwalają na o 300% szybsze i 7 razy zdrowsze usuwanie problemu nietrzymania moczu bez skutków ubocznych dla organizmu. Dzięki specjalnej metodzie wytwarzania suplementu Nefrodox, w którym zamknięto moc ekstraktów z dyni i soi, składniki kuracji są natychmiast dostarczane do organizmu i lepiej przyswajane przez mózg. Dlatego kontrolę nad nietrzymaniem moczu przejmujesz od razu po przyjęciu tabletki.

Już w 60 minut od dostarczenia składników do organizmu aktywowane są obszary odpowiedzialne za nadwrażliwość pęcherza, która zostaje zredukowana o 93%. Wzmacniają się również mięśnie kontrolujące dno miednicy przez co nietrzymanie moczu zostaje zahamowanie 4 razy szybciej. Po pierwszym tygodniu kuracji osoby całkowicie wyeliminowały wysiłkowe nietrzymanie moczu, odzyskały lepsze samopoczucie i 10-krotnie dłuższej wytrzymywały z pełnym pęcherzem.Codzienne przyjmowanie suplementu Nefrodox przywraca prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego oraz zabija stres towarzyszący osobom z nietrzymaniem moczu. Dzięki temu zamienia przemęczenie mózgu w wysoką sprawność umysłową.

Kuracja Nefrodox bardzo szybko stała się popularna wśród Amerykanów, którym zależało na niemal natychmiastowym wyeliminowaniu problemu nietrzymania moczu i poprawieniu jakości swojego życia.

Małgorzata Admska

Pani Małgorzata Admska: „Pracując jako ekspedientka w sklepie, jestem cały dzień na nogach i nieustannie mam do czynienia z klientami. Wiele lat temu zaczęłam popuszczać mocz podczas wysiłku fizycznego. Przykładowo, jeżeli podniosłam coś ciężkiego w magazynie, kilka kropel moczu lądowało na mojej bieliźnie. Bałam się, że moi współpracownicy lub klienci mogą coś zauważyć…
Na początku stosowałam wkładki higieniczne. Niestety po pewnym czasie problem był coraz większy i wkładki nie zapewniały mi już wystarczającej ochrony.
Miesiąc temu zwierzyłam się mojej przyjaciółce Eli... To ona opowiedziała mi o naturalnej kuracji dla kobiet Nefrodox. Byłam bardzo sceptyczna, bo w jaki sposób można całkowicie usunąć nietrzymanie moczu? Nie potrafiłam sobie tego wyobrazić. Niemniej jednak moja ciekawość wygrała i zamówiłam promocyjne opakowanie. Chciałam przynajmniej spróbować.
Na początku obawiałam się skomplikowanej, trudnej do pojęcia kuracji. Jednak w rzeczywistości okazało się zupełnie inaczej – wcześniej zadzwonił do mnie doradca i wszystko wytłumaczył, dobrał również odpowiednie dawki i czas kuracji . To właśnie takiej opieki i poczucia bezpieczeństwa szukałam. Teraz, po całej kuracji, zapomniałam co to jest w ogóle nietrzymanie moczu. Dowiedziałam się również, że regularne stosowanie Nefrodox chroni przed przedwczesną menopauzą. Polecam każdej kobiecie dbającej o zdrowie i samopoczucie!

Kliknij tutaj, aby zamówić kuracje Nefrodox

Promocja specjalna do poniedziałku 8.12.2015

Komentarze
Liczba komentarzy: 824
Dodaj komentarz
Zobacz 1.701 więcej