Badania, które zwalają z nóg! -15 kg w miesiąc i brak efektu JO-JO.

Heart and Body Institute

Witaj,
Nazywam się prof. Jacek Jarzębski i podejrzewam, że nie znalazłeś się na mojej stronie przypadkowo. Jeżeli chcesz znaleźć się w gronie tysięcy szczęśliwych ludzi, którzy zaufali najnowszej nauce i technologii, oraz schudli nawet 15 kilogramów w miesiąc, jesteś we właściwym miejscu.

Przez ostatnie 10 lat pracowałem w Stanach Zjednoczonych, jako naukowiec, specjalista ds. dietetyki i żywienia oraz terapeuta otyłości. Widząc, jak męczą się ludzie z nadmiernymi kilogramami (nie da się ukryć, że w USA jest ich naprawdę dużo), postanowiłem działać na własną rękę i stworzyć remedium na nadwagę i otyłość.

Zostań ze mną a wszystkiego się dowiesz!

Czy chcesz:

 • poprawić kondycję?
 • zadbać o swój układ kostny i kręgosłup?
 • bez problemu kupować ubranie w każdej sieciówce?
 • poprawić poziom cukru?
 • poprawić funkcjonowanie hormonów?
 • poczuć, że wreszcie wyglądasz tak, jak tego chcesz?
 • odmłodzić swój organizm od środka?
 • …SCHUDNĄĆ?

Opowiem Ci, jak pomogę Ci osiągnąć wymarzony cel:

Po wielu latach pracy z osobami otyłymi, zastanowiłem się, jak naprawdę mogę im pomóc. Choć kiedyś sam w to nie wierzyłem, naprawdę są ludzie którzy - bez względu na to, jak będą się starali - po prostu nie schudną. Jest to kwestia genów, metabolizmu, przyzwyczajeń organizmu.

Trzy lata badań:

Pewnego dnia pomyślałem sobie - kurcze, jestem naukowcem! Znajdę sposób na to, by zaprogramować organizm do spalania odłożonego w organizmie tłuszczu. Po kilku miesiącach starania się o grant i dotacje na te badania, wreszcie udało mi się zaszyć w laboratorium. Wiedziałem, że te badania będą banalne, mimo to bardzo kosztowne i czasochłonne.

Heart and Body Institute

Nie chcę nikogo zanudzać szczegółowym opisem badań, ale krótko opiszę, w jaki sposób udało mi się ich dokonać:

Jak każdy, wiedziałem że organizm składa się z:

 • wody – ok. 60%
 • składników organicznych, czyli zbudowanych na bazie węgla: lipidów (tłuszczowców), białek, węglowodanów i kwasów nukleinowych
 • składników nieorganicznych, zwanych też składnikami mineralnymi

Wyodrębniłem każdy oddzielny składnik ludzkiego organizmu i zacząłem nad nim badania. Kiedy udało mi się już wyodrębnić WSZYSTKIE komórki i narządy odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej masy ciała, został mi ostatni krok.

Stwierdziłem bowiem, że organizm jest w 100% naturalny. Oznacza to, że działają na niego głównie naturalne składniki. Ta kompatybilność daje gwarancję działania. Najtrudniejsze jest tylko.. dobrać te składniki.

Bombardowałem komórki ludzkie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej masy ciała niemal każdą substancją czynną, którą mogłem sobie wyobrazić. Molekuły kalafiora, kiwi czy nawet ziemi afrykańskiej. Wierzyłem, że w końcu mi się uda!

Prawdziwy przełom nastał, kiedy zacząłem badać owoce jagodowe. Nie od dziś jagody goji czy acai kojarzone są z odchudzaniem. Okazało się jednak, że najważniejsze jest to, by uzyskać z nich odpowiednio skoncentrowane wyciągi.

W trzecim roku moich badań udało mi się wyodrębnić listę owoców jagodowych, które - po odpowiednim przygotowaniu - działają jak spalacz tłuszczu, będąc jednocześnie zupełnie bezpieczne dla organizmu i nie powodując niebezpiecznej dla organizmu termogenezy. Projekt nazwałem FitBerry.

Heart and Body Institute

FitBerry to esencja odchudzających składników pozyskanych z owoców jagodowych. Składa się z:

Heart and Body Institute

Ketony malinowe

Wpływają na redukcję cellulitu oraz skutecznie oczyszczają ścianki naczyń krwionośnych. Dodatkowo uczą organizm pozyskiwania energii z odłożonej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu przyspieszają odchudzanie.

Heart and Body Institute

Owoce borówki czarnej

Hamują apetyt, wspierają pracę jelit zmniejszając tym samym problem zaparć. Są bogate w pektyny i regulują metabolizm.

Heart and Body Institute

Jagody goji

Wzmacniają naczynia krwionośne, są silnym przeciwutleniaczem, spalają tłuszcz, obniżają poziom złego cholesterolu.

Heart and Body Institute

Jagody Acai

Usuwają toksyny z organizmu, zmniejszają uczucie głodu i wspomagając naturalny proces spalania tłuszczu.

Heart and Body Institute

Acerola

Przyspiesza metabolizm, normalizuje funkcje narządów wewnętrznych i wspiera odporność organizmu, która naturalnie obniża się przy utracie wagi.

Heart and Body Institute

Pieprz czarny

Najlepszy naturalny termogenik. Znacznie wspomaga spalanie tłuszczu i ogranicza przyjmowanie kalorii z przyjmowanego pokarmu. Nie doprowadza do pełnej termogenezy, ale nastawia organizm na całodobowe spalanie tłuszczu.

Kompleks FitBerry uderza prosto w tkankę tłuszczową, eliminuje jej nadmiar. Stwierdziłem jednak, że to nie wszystko. Do odchudzania trzeba podejść dwuetapowo:

Heart and Body Institute
ETAP 1
Spalanie tkanki tłuszczowej.
Heart and Body Institute
ETAP 2
Zapobieganie efektowi JO-JO.

Prawdą jest, że żaden suplement na rynku nie może zapewnić stałych efektów. JO-JO ma prawo pojawić się u każdego człowieka, który spożywa więcej kalorii niż wskazuje jego zapotrzebowanie.

Stwierdziłem, że przy tak szybkim i intensywnym odchudzaniu, ważna jest praca jelit. Nie udało mi się zamieścić w kapsułkach składnika, który byłby za to odpowiedzialny w wystarczającym stopniu. Musiałbym wtedy zmniejszyć jakość kapsułek i zrezygnować z części ekstraktu z owoców. Właśnie dlatego stworzyłem drugi produkt - będę go dodawał do kapsułek zupełnie za darmo.

To specjalnie wyselekcjonowany błonnik, którego spożywanie razem z kapsułkami FitBerry zagwarantuje, ze spalone kilogramy nie wrócą przynajmniej przez 5 lat po zakończeniu odchudzania!

Heart and Body Institute

Kiedy udało mi się już ustalić całą listę zbawiennych dla odchudzania naturalnych składników, zacząłem badania. Miały one miejsce w USA, a zdjęcia i opinie publikuję za zgodą osób, które go testowały. Efekty zaskoczyły samego mnie:

Heart and Body Institute

„Byłam sceptycznie nastawiona do testowania jakiegoś nieznanego na świecie specyfiku. Jednak w trakcie rozmowy z Jackiem Jarzębskim (twórcą kapsułek FitBerry) zrozumiałam, że w najgorszym wypadku, po prostu nic się nie zmieni. Spróbowałam - byłam zdeterminowana. Odkąd pamiętam byłam gruba - chciałam w końcu to przerwać. Efekty zaskoczyły mnie bardzo. Zaczęłam zauważać je już po kilku dniach łykania kapsułek - czułam się lepiej, lżej. Nie miałam potrzeby sięgać po słodycze. A po 30 dniach… było -15 kilogramów!”

Vanessa, 32 lata

Heart and Body Institute

„Nigdy nie umiałam być na diecie, nawet nie próbowałam. Lubiłam imprezować, a imprezowanie zawsze liczy się z piciem, jedzeniem i nie liczeniem kalorii. Chciałam być chuda, ale nie za wszelką cenę - marzyłam o magicznych tabletkach, które mi pomogą. Okazuje się że marzenia się spełniają!”

Natalie, 28 lat

Heart and Body Institute

„Schudłam, odmłodniałam, czuje się jak milion dolarów i kiedy patrzę w lustro, wiem że faktycznie tak wyglądam! Polecam wszystkim. Robiłam też badania - dzięki temu wierzę, że suplement jest naprawdę bezpieczny, badania się nie pogorszyły a wręcz przeciwnie - wreszcie są dobre! :)”

Maggie, lat 41

FitBerry to Twoja odpowiedź jeśli:

 • Chcesz schudnąć powyżej dwóch kilogramów,
 • Posiadasz choroby współistniejące (ból stawów, kręgosłupa, problemy hormonalne),
 • Nie masz motywacji do diety i ćwiczeń,
 • Chcesz czuć się pięknie i zdrowo.

Odchudzanie jest ważnym etapem życia człowieka borykajacego się z problemem nadmiernych kilogramów. Warto pamiętać, że problemy z nadwagą czy otyłością są bardzo poważne - znacznie niszczą jakość życia, zabierają energię, powodują dużo poważnych chorób i często po prostu skracają życie. Warto wspomnieć także o kwestii stanu psychicznego osoby otyłej. Takie osoby często czują się źle same ze sobą, nie akceptują się, wpadają w depresję.

FitBerry – Twój sposób na wymarzoną sylwetkę!

Firmy farmaceutyczne z całego świata biją się dziś o FitBerry – wszyscy proszą, abym sprzedał patent i oferują mi wielkie pieniądze. Ja wiem, że jeżeli moje kapsułki pojawią się na rynku, będą bardzo drogie! Ja chcę, aby na mój produkt mógł pozwolić sobie każdy, dlatego zanim go sprzedam, udostępniam formułę moim rodakom prawie za darmo!

Skorzystaj z tej szansy, zanim moją formułę przejmą japońskie koncerny farmaceutyczne i będzie ona dostępna na rynku za ogromne pieniądze. Zamów FitBerry teraz – bez żadnych płatności przez internet, kart czy zakładania konta klienta. Po prostu wypełnij formularz, a za kapsułki zapłacisz kurierowi, przy odebraniu przesyłki!

prof. Jacek Jarzębski

Złóż zamówienie

FlexaFit - 30

Zamawiasz Fitberry + Fibraslim, 30 tabletek

Cena 137 zł Bezpłatna dostawa
Twoje dane są w 100% bezpieczne. SSL
Metody płatności *