Chcecie wiedzieć jak w 8 dni zrobiłam detoks i pozbyłam się zaparć?

16 kwietnia 2018

C ześć, kochani! W ostatnim czasie wreszcie udało mi się oczyścić organizm z toksyn i pozbyć się zaparć. Przy okazji zgubiłam kilka kilo i poprawiłam stan cery. Wielu moich znajomych twierdzi, że udało mi się to za pomocą jakiś dziwnych diet czy nawet zabiegowi u szamana! Postanowiłam założyć tego bloga żeby rozwiać głupie domysły i opowiedzieć wszystkim czytelnikom o tym jak naprawdę odbywał się mój detoks.

Zawsze ważyłam 63 kg przy wzroście 155 cm i marzyłam o tym żeby schudnąć chociaż 5 kilogramów. Stosowałam różne diety a nawet głodówki. Wynik był, ale jak tylko dieta się kończyła, waga wracała do poprzedniego stanu, albo nawet się zwiększała. Krótko mówiąc, wszystkie moje próby skończyły się na tym że z 57 doszłam do 59 kg. Znajoma powiedziała mi, że problemu z wagą i zaparciami mogą wynikać z zanieczyszczonego organizmu.

Pożegnałam się z marzeniem o płaskim brzuszku i szczupłych nóżkach. Uczyłam się akceptować siebie taką jaka jestem, próbowałam polubić swoje pulchne kształty. Niedługo po tym wyszłam za mąż i zaszłam w ciąże.

W ciąży z córką dalej prowadziłam aktywne życie, dużo spacerowałam, ogólnie nie siedziałam bezczynnie, niemniej jednak, ciągle tyłam… Zaparcia dokuczały mi jeszcze bardziej.

W końcu w 9 miesiącu ciąży ważyłam 72 kilogramy! Kiedy się urodziła Marysia, byłam po prostu szczęśliwa i zupełnie nie myślałam o wadze. Wypisałyśmy się ze szpitala, przyjechałyśmy do domu i spojrzałam na siebie w lustro. Pierwszą myślą było: „To koszmar!!! Trzeba koniecznie się wziąć za siebie!” Codziennie długo spacerowałam z wózkiem, mając nadzieję, że spacery pomogą mi poprawić perstaltykę jelit. Ale wyniku nie było. A ja czułam jak napięty jest mój brzuch, jak kamień po prostu!

Ogólnie, jestem całkowicie zadowolona ze swoich wyników, wierzę, że Wam też się uda! I zrobię wszystko, żeby przekazać tę technikę maksymalnej ilości kobiet!

Kiedy Marysia miała pół roku, wróciłam do pracy i zapisałam się do fitness klubu. Dopóki z dzieckiem siedziała niania lub babcia, byłam rozdarta między pracą i zajęciami na siłowni. Oprócz nerwów i codziennego zmęczenia to nic nie przyniosło: waga zostawała taka sama. Byłam zdesperowana. Zaczęłam nienawidzić swoje ciało. Wydawałam się sobie ogromną i brzydką. I nagle zupełnie przypadkowo w Internecie napotkałam nowość: suplementy diety – DetoxAntiSmog – które zrobiły ogromną furorę w Stanach Zjednoczonych; mówią, że u nich nawet w szpitalach je stosują. A od niedawna zaczęli je sprzedawać także w Polsce.

Na początku nie brałam ich szczególnie pod uwagę, myślałam, że to kolejna zupełnie niedziałająca kuracja oczyszczająca i przeciwdziałająca zaparciom

Okazało się, że nie. Posiedziałam, poczytałam komentarze, zainteresowałam się. Kupiłam kurację trzymiesięczną i rozpoczęłam oczyszczanie. Wyniki wpędziły mnie w przyjemny szok: po tygodniu ćwiczeń stawałam na wadze i zobaczyłam że schudłam 3 kg. A tutaj W ciągu miesiąca oczyszcznia schudłam około 9-10 kg, przy czym jadłam praktycznie wszystko. Oczywiście, nie za trzech, ale w niczym się specjalnie nie ograniczałam. Przez trzy miesiące i chudłam z dnia na dzień. Zauważali to wszyscy dookoła, sama też widziałam jak nagle się podciągnął brzuszek, zniknęły boczki i „uszka” na biodrach.

Ale to przecież nie o to chodzi w kuracji!

Głównym działaniem DetoxAntiSmog jest dogłębne oczyszczenie organizmu z toksyn i złogów. Wiecie, że codziennie wdychamy szkodliwe substancje z powietrza, przyjmujemy je z jedzeniem. Nieważne czy mieszkasz w małej wsi czy dużym mieście - zanieczyszczenia zawsze są dla Ciebie zagrożeniem. A skutkami zanieczyszczonego organizmu są między innymi:

 • ☑ problemy z wagą
 • ☑ szara cara i pogłębiające się zmarszczki zaparcia
 • ☑ alergie i wysypki
 • ☑ chroniczne zmęczenie

Emocje wybuchły – kilka razy nawet płakałam ze szczęścia! W końcu osiągnęłam swój cel! Wygrałam! Drodzy moi czytelnicy! Mam wielką nadzieję, że mój przykład zainspiruje was do pracy nad sobą! Oczyszczanie organizmu jest kluczowe jeśli dbacie o swoje zdrowie i wygląd! Teraz ważę 48 kilogramów (przy moim wzroście to jest optymalnie, zadna anoreksja ;-))! Jestem absolutnie szczęśliwym człowiekiem. A o zaparciach zapomniałam już po 7 dniach przyjmowania kapsułek. JUPIII!

Zróbcie pierwszy krok do swojego zdrowia!

Teraz polecam DetoxAntiSmog wszystkim swoim przyjaciołom, koleżankom z pracy. Jestem całkowicie zadowolona ze swoich wyników, wierzę, że wy też osiągniecie sukces! Zrobię wszystko żeby zapoznać z tą metodą oczyszczającą maksymalną liczbę kobiet i mężczyzn! Szczęściem trzeba się dzielić. Kochajcie siebie, nie odkładajcie „na jutro”!

Czuję się elegancką i wyrafinowaną, czego wam też życzę z całego serca!

Pamiętajcie najważniejsze: po otrzymaniu suplementu nic nie tracicie. Jeśli kuracja wam nie pomoże, zwrócą wam pieniądze!

Dodam tylko, że warto spróbować – bez dwóch zdań!

Pozdrawiam. Basia
Komentarze
Liczba komentarzy: 824
Dodaj komentarz
 • 4
  Wanda Chocimska · · Najbardziej aktywny komentator

  Mój wynik jest po prostu powalający! Zupełnie łatwo osiągnąć piękno, warto po prostu spróbować. Dziękuję!

  Odpowiedz · 34 · Obserwuj post · 4 godziny temu
 • 2

  Długo nie mogłam znaleźć adres bloga, w końcu sobie przypomniałam i spieszę podzielić się wynikami. PO PROSTU CUDO. NAJELPSZE OCZYSZCZANIE NA ŚWIECIE!!!
  Moje wyniki:
  1-y tydzień – minus 3,6 kg
  2-i tydzień – 5,5 kg
  Dzisiaj 5 dzień 3-go tygodnia – 9,5 kg

  Odpowiedz · 24 · Obserwuj post · 2 godziny temu
 • 4
  Liliana Mazur · · Najbardziej aktywny komentator

  Naładowałam się pozytywną energią od waszych wyników. Od jutra u mnie też wszystko będzie inaczej! Przysięgam to sobie. Mówicie, że nie ma nic lepszego na toksyny? mieszkam w Krakowie a tutaj bardzo dużo spalin, chcemy z mężem się trochę oczyścić

  Odpowiedz · 34 · Obserwuj post · 4 godziny temu
 • 3
  Igor Walewski · · Najbardziej aktywny komentator

  Korzystam z metody już 3 dzień i chcę powiedzieć, że, czuje się lżejsza, kolor skóry jest ładny, zupełnie nie mam poczucia duszenia w piersiach i kaszlu. Polecam. Po zakończeniu napiszę. Ta metoda naprawdę działa. A robić praktycznie nic nie trzeba, zażywasz tabletki a organizm wydala wszystkie złogi, toksyny. Polecam!

  Odpowiedz · 13 · Obserwuj post · 4 godziny temu
 • 4
  Agata Kolecka · · Najbardziej aktywny komentator

  Spróbowałam waszą metodę, wynik po tygodniu – minus 7 kg i metabolizm jak u 18-latki!!! Szaleństwo! Wielkie dzięki! Życzę szczęścia! Ale jest jeden MINUS: Teraz trzeba znaleźć chętnego, który pomógłby odświeżyć garderobę, hahaha

  Odpowiedz · 34 · Obserwuj post · 4 godziny temu
 • 4
  Paweł Szot · · Najbardziej aktywny komentator

  Oczyszcza lepiej niż głodówki!!!! To najlepsza metoda, a próbowałem już wielu. Wiecie, że przynajmniej dwa razy w roku trzeba zrobić porządny detoks? To podstawia zdrowia i młodości

  Odpowiedz · 34 · Obserwuj post · 4 godziny temu
Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.