VariComplex

Pożegnaj żylaki na zawsze!

Varicomplex to najlepszy dostępny na rynku preparat, który skutecznie usuwa żylaki.
Pozwala w szybki i naturalny sposób pozbyć się:

 • Uporczywego bólu
 • Ciężkości nóg
 • Obrzmienia tkanek miękkich
 • Widocznych żył
 • Pajączków i popękanych naczyń krwionośnych

“Żylaki? A co to takiego?”

Żylaki są dziedziczne w mojej rodzinie, prawie nikogo nie omija ta dolegliwość. Mnie dopadła dosyć szybko, bo już w wieku 20 kilku lat pojawiły się pierwsze objawy. Dla młodej dziewczyny to naprawdę nieprzyjemne, bo bardzo oszpeca nogi. Z czasem było tylko gorzej. Nic nie pomagało: maści, tabletki, rajstopy uciskowe. Nosiłam wyłącznie spodnie i długie spódnice. Towarzyszył mi wiecznie ból. Często też stopy nie mieściły mi się do butów. Wtedy dostałam od mojej przyjaciółki Varicomplex. I to było to! Przede wszystkim zmniejszył się obrzęk i ból. Stopniowo zaczęły znikać również widoczne zgrubienia żylne na łydkach. W tej chwili nie ma śladu po żylakach, a ja często chodzę w mini.

Magda Cz., 41 lat, Zgorzelec

Naukowcy są zaskoczeni, że leczenie niewydolności żylnej kończyn dolnych może być tak skuteczne

Nazywam się Artur Głębiszewski.
Od wielu lat prowadzę specjalistyczny gabinet, gdzie zajmuję się schorzeniami układu żylnego: żylaki kończyn dolnych, hemoroidy itp.

Długoletnia praktyka wskazuje, że żylaki to przykra dolegliwość, która utrudnia życie wielu osobom. Najczęstszym objawem, który im towarzyszy jest ból, który zazwyczaj nasila się w ciągu dnia i uniemożliwia dłuższe stanie lub chodzenie. Często pacjenci skarżą się na obrzęki w okolicach kostek i stóp, a także tzw. “ciężkie nogi”. Żylaki to również problem estetyczny, na który szczególnie skarżą się kobiety. Pod skórą, najczęściej w okolicach zgięcia kolanowego i na łydkach, pojawiają się zgrubienia żylne, które z biegiem czasu mogą się powiększać. Przy tym są tkliwe przy dotyku. Niestety jak do tej pory nie było całkowicie skutecznej metody, która działałabym jednocześnie na przyczynę i objawy żylaków.

Na szczęście od pewnego czasu dostępne są na rynku kapsułki Varicomplex. Formuła opiera się na zmikronizowanej diosminie. Jest to organiczny związek, który ma ochronny wpływ na naczynia krwionośne. Diosmina zwiększa napięcie ścianek żył, poprawia krążenie w naczyniach włosowatych, ma działanie przeciwzapalne i redukuje podatność drobnych naczyń żylnych na pęknięcia. Intensyfikuje drenaż limfatyczny, poprzez nasilenie ruchów (perystaltyki) naczyń chłonnych i przepływu limfy. To powoduje, że zmniejsza obrzęki, redukuje uczucie ciężkości i zmęczenia nóg, pieczenie, dokuczliwe swędzenie i nocne kurcze. Powstrzymuje też wydzielanie histaminy - substancji, odpowiadającej za rozszerzanie naczyń żylnych i zwiększaniu ich przepuszczalności, a tym samym sprzyjającej powstawaniu obrzęków. Wykazuje zatem również działanie przeciwobrzękowe i przeciwkrwotoczne.

Przyczyny powstawania żylaków:

 • Obciążenie dziedziczne
 • Nadwaga i otyłość
 • Stojąca lub siedząca praca
 • Ciąża i poród
 • Złe odżywianie
 • Sauna i zbyt częste gorące kąpiele
 • Przebyta kuracja hormonalna
 • Częste siadanie w pozycji tzw. noga na nogę
 • Brak ruchu, słabe mięśnie nóg

Varicomplex ma formę kapsułek przyjmowanych doustnie. To najlepsze rozwiązanie, ponieważ diosmina działa od wewnątrz. Faza szybkiego wchłania zaczyna się już w drugiej godzinie po podaniu doustnym, a po pięciu godzinach osiąga najwyższe stężenie. Przy czym jej działanie trwa od 24 do 36 godzin, więc organizm jest cały czas poddany jej pozytywnemu działaniu.

Stosowanie Varicomplex zalecam osobom, które od lat zmagają się z niewydolnością naczyń żylnych na nogach. U 98,9% moich klientów stosujących ten preparat zauważyłem szybką poprawę kondycji nóg, zwiększony komfort przy staniu oraz chodzeniu, a także zanik obrzęków. Około 50% osób informuje również o zniknięciu hemoroidów.

Skuteczność działania Varicomplex:

 • Zwiększa napięcie naczyń żylnych
 • Usprawnia przepływ w układzie chłonnym
 • Działa ochronnie na naczynia włosowate
 • Redukuje zastój żylny
 • Ogranicza rozszczelnianie się żył
 • Zwiększa wytrzymałość naczyń włosowatych
 • Przyspiesza przepływ krwi w żyłach

“Mogę grać w piłkę z moim synem”

Przez pewien czas nie mogłem uporać się z nadwagą. Z powodu przeciążenia pojawiły się żylaki. Niestety powrót do normalnej wagi nie poprawił nic. Żylaki tylko się powiększały. Utrudniały mi normalne życie, ale również uprawianie sportu. Nie mogłem nawet pograć w piłkę z synem, bo ból nóg mi to uniemożliwiał. Do tego dochodził zespół niespokojnych nóg, który pojawia się często przy żylakach. Moja żona już miała tego dosyć i to ona znalazła Varicomplex. Z każdą kapsułką było coraz lepiej. W tej chwili bieganie czy futbol są czystą przyjemnością. Również nocą nie kręcę się po łóżku i pozwalam się wyspać swojej żonie i sobie też. Dla mnie Varicomplex to najskuteczniejszy sposób na żylaki.

Adam W., 53 lata, Września

Zdrowa żyła a żylak

Żylaki powstają w wyniku niedrożności żył głębokich i zwiększonego przepływu krwi przez żyły powierzchowne.

Varicomplex dzięki odpowiedniej dawce zmikronizowanej diosminy zapobiega poszerzaniu się żył powierzchniowych i przywraca drożność w żyłach głębokich. Skutkiem stosowania jest widoczne zmniejszenie się powstałych pod skórą zgrubień żył oraz ustąpienie obrzęków.

Wykonane badania wskazują, że 98,9% stosujących widzi poprawę już po pierwszym tygodniu stosowania. Zmniejsza się bolesność, ustępuje ciężkość nóg i nocne kurcze. Przy miesięcznej kuracji odnotowane zostało cofnięcie się wszystkich objawów typowych dla żylaków.

Oprócz tego Varicomplex działa na mikrokrążenie, zmniejszając przepuszczalność małych naczyń krwionośnych, okołonaczyniowe stany zapalne, zastój w mikrokrążeniu. Zmniejsza również podatność małych naczyń krwionośnych na pękanie (pajączki).

6 gwarantowanych korzyści ze stosowania Varicomplex

1
Wspomaga krążenie żylne
4
Dobroczynnie oddziałuje na funkcjonowanie naczyń krwionośnych
2
Sprzyja prawidłowemu przepływowi krwi w żyłach
5
Pomaga zmniejszyć obrzęk nóg
3
Przynosi ulgę i uczucie lekkości zmęczonym nogom.
6
Działa na długo przynosząc realne efekty

Wątpisz w skuteczność Varicomplex?

Pamiętaj, że ten sposób, tak samo jak każdy inny, nie zadziała na wszystkich. Mały procent ludzi ma bardzo nietypowe problemy i ten sposób nie jest dla nich.

Pomimo tego producent jest tak zadowolony z VariComplex, że daje taką oto gwarancję:

Jedyna taka gwarancja!

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolona z działania naszego produktu, nie osiągniesz zamierzonego celu odeślij nam opakowanie,

a my zwrócimy pieniądze.

Jak w oszczędny sposób zamówić Varicomplex?

Wyjątkowa technologia i najwyższej jakości składniki preparatu, które decydują o skuteczności działania Varicomplex nie są łatwe do osiągnięcia.

Certyfikowany i skuteczny preparat na żylaki.

Varicomplex w JEDNORAZOWYM rabacie kosztuje 317137 zł

Później ta cena podskoczy.

Niezbędna uwaga!

Postępuj wg poniższych instrukcji, aby zamówić Varicomplex. Pamiętaj, że ilość opakowań jest ograniczona, aby mieć gwarancję zakupu możesz dokonać płatności z góry.

Wypełnij formularz zamówienia znajdujący się na dole strony.

Varicomplex trafi w Twoje ręce po 2-3 dniach. Potem już Ty oceniasz. Jeśli nie będziesz w 100% usatysfakcjonowany, po prostu wyślij opakowanie po produkcie na adres zwrotny, a w odpowiedzi otrzymasz zwrot pieniędzy - bez zadawania pytań.

Chociaż ja jestem osobiście przekonany, że będziesz bardziej niż zadowolony. Prawdę mówiąc, spodziewam się, że będziesz zachwycony.

317 zł 137 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 180 zł, otrzymaj darmową wysyłkę.
Jutro promocja przepada!

Złóż zamówienie

Zamawiasz VariComplex

Cena 137 zł

Bezpłatna dostawa